Kontakta oss

Frågor? Vi finns här.

Om du har några frågor, kommentarer eller förslag är du välkommen att kontakta oss när som helst. Oavsett om du har generella frågor eller är nyfiken på att bli en återförsäljare, vi sträver att ge dig bästa möjliga service.

Vi svarar oftast inom 24 timmar.

Vi har fyra strategiskt belägna kontor, tre i Sverige och ett i Norge, för din bekvämlighet.

Vår organisation sträcker sig över fyra viktiga platser runt om i Skandinavien, tre i Sverige och ett i Norge, för att effektivt betjäna våra kunder och partners. Med kontor i Köping, Bjärnum, Nybro och Stokke är vi närvarande i Skandinaviens viktigaste affärscentra och har möjlighet att erbjuda lokal expertis och support.

Vi har fyra strategiskt belägna kontor, tre i Sverige och ett i Norge, för din bekvämlighet.

Vår organisation sträcker sig över fyra viktiga platser runt om i Skandinavien, tre i Sverige och ett i Norge, för att effektivt betjäna våra kunder och partners. Med kontor i Köping, Bjärnum, Nybro och Stokke är vi närvarande i Skandinaviens viktigaste affärscentra och har möjlighet att erbjuda lokal expertis och support.

VÅRA KONTOR

Du hittar oss på fyra kontor

Köping

Holmsmalma

731 94 KÖPING
010 – 333 13 00

Bjärnum

Boställsgatan 75

282 61 BJÄRNUM
010 – 333 13 00

Nybro

Titanvägen 16

382 46 NYBRO
010 – 333 13 00

Stokke

Sundlandveien 16

3160 STOKKE
info@tolago.no

VÅR PERSONAL

KÖPING

Tony Winder

CEO

+46 70 - 315 62 56
tony@tolago.se

Lotta Winder

Marketing Manager & Sales Representative

+46 10 - 333 13 02
lotta.winder@tolago.se

Adelle Winder

Marketing assistant & Invoice

+46 10 - 333 13 03
adelle@tolago.se

Helena Nygren

Accounting & Bookkeeping

+46 72 - 700 00 64
helena@tolago.se

Jenny Tiderman

Finance & Administration

+46 70 - 698 10 08
jenny@tolago.se

Madelene Lindberg

Sales VA

+46 10 - 333 13 04
madelene@tolago.se

Nicklas Franzén

Sales VS

+46 10 - 333 13 05
nicklas@tolago.se

Patrik Zentio

Sales VA/EA/Separators & Tanks

+46 10 - 333 13 06
patrik@tolago.se

Martin Egerth

Sales VA/Sewage Water

+46 10 - 333 13 07
martin@tolago.se

Pontus Rådberg

Sales Construction

+46 10 - 333 13 20
pontus@tolago.se

Ann-Sofi Söderberg

Sales VS/VA

+46 10 - 333 13 08
ann-sofi@tolago.se

Rassmuz Vidin

Logistics manager

+46 10 - 333 13 09
rassmuz@tolago.se

Janne Wassell

Warehouse manager Köping

+46 10 - 333 13 10
janne@tolago.se

Jeanette Douhan

Inventory Köping

lager.koping@tolago.se

John Meijer

Inventory Köping

lager.koping@tolago.se

Michal Bodzialko

Loading/Unloading Köping

VÅR PERSONAL

BJÄRNUM

Magnus Johnsson

Sales Construction

+46 70 - 535 37 37
magnus.johnsson@tolago.se

Linda Widesjö

Purchasing

+46 10 - 333 13 16
linda@tolago.se

Tony Andersson

Warehouse manager & Inventory Bjärnum

+46 10 - 333 13 11
tony.andersson@tolago.se

Hugo Andersson

Inventory Bjärnum

lager.bjarnum@tolago.se

Heine Bromann

Inventory Bjärnum

lager.bjarnum@tolago.se

Patrik Svensson

Inventory Bjärnum

lager.bjarnum@tolago.se

VÅR PERSONAL

NYBRO

Erik Lindström

Purchasing manager & Site responsible Nybro

+46 10 - 333 13 12
erik@tolago.se

Michaela Sandberg

Marketing assistant & Sales

+46 10 - 333 13 14
michaela@tolago.se / weborder@tolago.se

Jörgen Dahl

Chief Digital Officer

+46 10 - 333 13 18
jorgen@tolago.se

Simon Ekdahl

Order, Inventory & Environmental data

+46 10 - 333 13 15
simon@tolago.se

Rasmus Gustafsson

Inventory Nybro

+46 10 - 333 13 17
lager.nybro@tolago.se

VÅR PERSONAL

STOKKE

Petter Lyng

Sales manager

+47 33 74 00 32
+47 95 16 05 73
petter@tolago.no

Irene Bjercke

Finance & Payroll

+47 982 97001
irene@tolago.no

Thomas Kjølberg Lyng

Inventory & Driver Stokke

+47 95 19 05 90
thomas@tolago.no